PechaKucha se vrací do Městského divadla, tentokrát na jeviště

PechaKucha [pečakuča:] Nights  je čím dál tím známější projekt, který spolek švihák pořádá v Mariánských Lázních již 4. rokem. Konal se na 15 různých místech a vystoupilo na něm přes 150 prezentujících ze všech možných oborů. Pravidelný návštěvník PechaKucha Nights mohl zavítat do běžně přístupných prostor Anglikánské kaple či Kina Slavia, stejně tak mohl probádat místa, která jsou již několik let uzavřená. Dosud šlo především o kdysi věhlasnou kavárnu Panorama nebo kousek pod ní stojící bývalou dětskou léčebnu Miramonte

První mariánskolázeňská PechaKucha Night pod širým nebem se uskuteční v sobotu 17.06.17 u Ferdinandova pramene

Mariánskolázeňský spolek švihák se tentokrát rozhodl uspořádat oblíbený večer prezentací PechaKucha Night pod širým nebem. Letošní druhá PechaKucha Night, celkem již čtrnáctá v pořadí, se uskuteční v parku v blízkosti Ferdinandova pramene. Promítat se bude na nafukovací  mobilní plátno o rozměru 10x5m, které dodá Biograf Láska. Součástí večera prezentací bývá pravidelně i afterparty. Kolonádu Ferdinadova pramene rozhýbe DJ Ahanz z Radia 1 a celkový dojem z večera podtrhne vizuální zážitek, o který se postarají Trippl Krippl VJs.

Autorem vizuálu je i tentokrát světoznámý designér a ilustrátor Pavel Fuksa, který se spolkem švihák od svého vystoupení na PechaKucha Night volume 9 spolupracuje.