MiniKOK 2017

26.5. - 28.5.2017

V pátek 26.05.17 v odpoledních hodinách se za přičinění mariánskolázeňského spolku švihák proměnila část kolonády Ferdinandova pramene v kavárnu, galerii, kino a koncertní sál. Švihák přichystal pro místní a pro návštěvníky lázní bohatý multižánrový program.

Bruslení na Arnice

leden - únor 2017

Akce pořádáme na různých místech, kromě fungujících stánků kultury rádi využíváme i místa opuštěna, zapomenutá, či nevyužívaná. 

O Arnice přemýšlíme již dávno. Jen pár metrů od Kolonády, v srdci města, hlavního turistického lákadla, se nachází veřejný prostor čekající dvě dekády na vdechnutí nového života. První vlaštovkou bylo vytvoření festivalové promenády v rámci Marienbad Film Festivalu. V létě místu vdechla život Mobilní architektonická kancelář MAK, která byla jedním z prezentujících na červnové PechaKucha Night. Vodní plochu na Arnice zpřístupnila a vytvořila tak zajímavý prostor pro setkávání. Místo se v létě využilo na večerní filmové projekce a nás mile překvapil zájem veřejnosti. 

Novoroční setkání 2017

1.1.2017

Společně a po švihácku jsme přivítali nový rok a bylo nám velkým potěšením, že jste s námi byli u toho. Již po čtvrté jsme rozsvítili Ferdinanku, připili jsme si na zdraví a popovídali jsme si o tom, co v roce 2017 plánujeme.