PechaKucha Night Mariánské Lázně Vol.19 - lokální edice

Střední Hotelová Škola oslavila letos 90.let od svého založení. Jsme rádi, že další z předvánoční mariánskolázeňské edice můžeme uspořádat právě zde.
Vystoupí 9 statečných rodáků, patriotů, místních občanů, kteří mají co sdělit. Samozřejmě ve formátu 20x20. Začátek bude tentokrát již v 19.00.
Na afterparty Vás zveme do RC Morisson, kde bude probíhat několik skvělých koncertů.

Mezinárodní den jógy na Ferdinandce

Společnost The Art of Living a spolek švihák u příležistosti Mezinárodního dne jógy opět nabízejí možnost oslavit tento svátek společnou lekcí na kolonádě Ferdinadnova pramene. Samozřejmě zdarma. O občerstvení se následně postará Bio Vegetka. Přijďte, jóga je fajn!

 

PechaKucha se vrací do Městského divadla, tentokrát na jeviště

PechaKucha [pečakuča:] Nights  je čím dál tím známější projekt, který spolek švihák pořádá v Mariánských Lázních již 4. rokem. Konal se na 15 různých místech a vystoupilo na něm přes 150 prezentujících ze všech možných oborů. Pravidelný návštěvník PechaKucha Nights mohl zavítat do běžně přístupných prostor Anglikánské kaple či Kina Slavia, stejně tak mohl probádat místa, která jsou již několik let uzavřená. Dosud šlo především o kdysi věhlasnou kavárnu Panorama nebo kousek pod ní stojící bývalou dětskou léčebnu Miramonte